Bohaterowie

Bianka ( Biała ) Powell 19 l.
Pochodzi z Londynu . Mieszka wraz z rodzicami  oraz z młodszą siostrą . Jest uparta , wytrwała , posiada niespotykane poczucie humoru . Co dzień zmaga się z problemami , to w szkole , to w domu . Nie lubi jeśli ktoś miesza się w jej życie .  Uwielbia wyścigi . Często chodziła i chodzi na nie po szkole . Nie ma dobrych relacji z ojcem , który koniecznie chce zarządzać jej życiem . Często bierze udział w sesjach zdjęciowych , których zakazuje jej ojciec .


Nathan Sykes 25 l.
Mieszka blisko centrum Londynu . Jest znanym i polecanym adwokatem . Nie cierpi z powodu braku środków do życia . Od 3 lat spotykał się z Arianą , której niecały miesiąc temu oświadczył się . Razem planują ślub , który zbliża się wielkimi krokami . Jest miły , uprzejmy , mężnie dąży do celu co przydaje się w jego zawodzie . Kocha swoją pracę , pomimo tego , że nie zawsze wygrywa . Posiada znajomości , które pomogły jego narzeczonej w znalezieniu pracy . Udaje normalnego , spokojnego człowieka . Prawda jest taka , że jego pasją jest szybka jazda na motorze , czy też samochodzie . Oba pojazdy traktuje jak własne dzieci ( dosłownie ) . Denerwuje się , gdy ktoś nie szanuje jego pracy oraz pieniędzy , które włożył w udoskonalenie ich . Ciężko wyprowadzić go z równowagi . Dzięki temu jego żona nie skończyła z walizkami na dworcu oraz z biletem powrotnym do rodzinnego miasta .Sykes nie chce dziecka , o którym wciąż mówi jego partnerka . Uważa , że kobieta nie poradzi sobie z jego wychowaniem , tak jak z najprostszymi błahostkami , np. zmywaniem naczyń .

Ariana Grande  24 l.
Żona prawnika - Nathana . Jest z nim od 3 lat . Długo czekała na pierścionek zaręczynowy od ukochanego . Jest roztrzepana , gadatliwa i bardzo zazdrosna o swojego przyszłego męża . Wszystkie kobiety trzyma na dystans od swojego partnera . Nie zauważa , że Sykes ma jej często dosyć . Pomimo tego i tak zgadza się na jej wszelkie pomysły . W sekrecie planuje z nim dziecko . Również dzięki niemu otrzymała pracę w szpitalu jako pielęgniarka . Oczywiście nie jest pracownikiem miesiąca . O tym tytule może jedynie pomarzyć . Nie umie gotować , ani sprzątać . Nie poradzi sobie z najprostszymi zadaniami pani domu . Pomimo wszystko często zaciąga narzeczonego do łóżka , aby zdobyć swój cel - ciążę .  Nie wie o hobby swojego ukochanego "Nathanka" .


Kelsey (Maruda ) Homer 19 l.
Przyjaciółka Bianki . Nie lubi gdy jej przyjaciółka cierpi z powodu kłótni z rodzicami . Za wszelką cenę pragnie jej pomóc i znaleźć odpowiedniego faceta godnego jej przyszywanej siostry .

James McGuiness 26 l.
Przyjaciel Nathana . Razem z przyjacielem prowadzi popularna kancelarię . Za wszelką cenę próbował odciągnąć Nathan'a od zaręczyn z Arianą . Wmawia wszystkim dookoła , że nie znosi kobiety . Tak na prawdę sypia z nią regularnie kiedy Sykes'a nie ma w domu . Ciągle próbuje znaleźć mu inną dziewczynę , która będzie całkowitym przeciwieństwem panny Grande .


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz